PIONEER TS-MR1600 Wodoodporne 2-drożne Głośniki 16 cm, 100W
Wysyłka w: 3 dni
Cena regularna:
379.00
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Producent: Pioneer
Kod produktu: 9E03-1434F_20170303125407
Opis
Dwudrożne, wodoodporne głośniki MARINE 160mm o mocy 100W
PIONEER TS-MR1600
  • Moc maksymalna 100 Watt
  • Nominalna moc wejściowa 25 Watt
  • Impedancja
  • Pasmo przenoszenia 30 - 30,000 Hz
  • Skuteczność (1W/1m) 90 dB
  • Rozmiar głośnika niskotonowego (cm) 16 cm
  • Materiał głośnika niskotonowego Wodoodporny stożek kompozytowy IMPP
  • Rozmiar głośnika wysokotonowego (mm) 16,0 mm